Kurumsal kimliğinizi internet sitenizle bütünleştirin!

Neden Pixelim Media ?

Pixelim Media; internet sitesi çalışmalarında öncelikli olarak sitenin ticari yönünü ve de hedef kitleye ulaşabilmesini sağlayan Reklamcılık ve de Optimizasyon çalışmalarını planlayarak; hem altyapısal olarak hemde görsellik açısından ziyaretçiye kurumun tamamını temsil edebilecek çalışmalar yapmayı hedeflerve de yeni çıkan teknolojileri kullanarak kendini yenileyebilecek her türlü değişime açık çalışmalar gerçekleştirir.

Pixelim Media’nın size teklif ettiği hizmetlerin sonuçları “tahmini” değildir, daha önce elde edilmiş başarıların tecrübelerini içerir.

Görsel açıdan muhteşem bir internet sitesi hazırlattınız, buraya kadar herşey güzel ancak peki bu görüntü hedef kitlenize ulaşabilmenizi sağlayabiliyor mu? İşte bu noktada işler değişiyor!

İnternet sitesi açmanız demek Google’da en üst sıralarda görüntülenerek günde yüzlerce/binlerce kişinin tıklaması değildir. İnsanların sitenize ulaşabilmesi için Web Tasarım’dan bağımsız olarak “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Reklamcılık” çalışmaları gerekmektedir.

Pixelim Media olarak biz; Google ve diğer arama motorları üzerinde organik sonuçlar ve de ihtiyaca yönelik reklam çözümleriyle sitenizi potansiyel ziyaretçilerine ulaştırıyoruz!

İnternet’in hedefi 12’den vuran bir silah olduğundan bahsetmiştik… Peki bu silah kullanmasını bilmeyen birinin elinde ne işe yarar? Silah kelimesinden kastımız tamamen mêcazi.. Bizim silahımız İnternet, hedefimizse başarı… Amacımız yok etmek değil, en can alıcı noktadan yakalamak…

Günümüzde az çok bilgisayar bilgisine sahip herkesin Web Tasarımı yaptığını görebilmek mümkün, bu aynı herkesin futbolu oynayabilmesi gibi bir şey. Ama Pele, Maradona, Messi gibi yıldızları kaç kişiyle kıyaslayabilirsiniz? Herkesin “iyi” olduğu konu ya da konular elbet vardır ancak herkes herşeyi “en iyi” şekilde yapabilseydi, bu yıldızların diğerlerinden önemi ve de farkı ne olurdu?

Herkes tam anlamıyla Web Tasarım yapabilseydi, bizi diğerlerinden hangi farkımız ayırabilirdi?

 

Web Tasarım basite alınacak bir konu değil, biz bu konuda iddialıyız çünkü “bu bizim işimiz” ve de “biz bu işi yapıyoruz”.

Hedefe Ulaşamadıkça Görsellik Önemsizdir!