Pixelim Media Nedir / Neler Yapar ?

Pixelim Media; kitle iletişim araçlarının gelişmesiyle beraber günümüzde yayın, yapım ve reklamcılık gibi interaktif alanlarda sektörde bulunan açığı kapatmak ve de tüm bu mecraları “daha iyi” bir yer haline getirmek, bu mecraların sahip olduğu gücü; sunmuş olduğu hizmetleri ile “en iyi” şekilde değerlendirmek üzere çalışmalar yapan bir oluşumdur.

Pixelim Media; müşterilerine sunmakta olduğu Web Geliştirme, İnternet Reklamcılığı, Sosyal Medya, Arama Motoru Optimizasyonu, Yazılım, Grafik Tasarım gibi interaktif hizmetleriyle onları ulaştırabilecekleri en üst noktalara taşımayı hedefler.

Pixelim Media; kitle iletişim araçları üzerinde ihtiyacınız olan yayın, yapım, reklam ve benzeri tüm interaktif çözümler konusunda kişi ve kurumlara hizmet verir. Onların bu araçları daha doğru ve de etkin bir şekilde kullanması için bir yön belirler ve de rakipleri arasında ön plana çıkartır.

İnternet her geçen gün hayatımızda daha etkin ve de önemli bir role sahip oluyor; şüphesiz ki günümüzde İnternet hepimizin hayatını kolaylaştıran, dünyanın herhangi bir yerindeki bilgiye en kısa ve de en kolay şekilde ulaşabilmemizi sağlayabilen bir kitle iletişim aracı haline geldi. Bu araç her gün büyümeye devam eden uçsuz bucaksız bir bilgi denizi ve de internet büyüdükçe dünya her geçen gün daha da küçülüyor…

Peki siz bu deniz’in nimetlerinden ne karar yararlanabiliyorsunuz? Kimilerine göre “çağımızın buluşu” olarak nitelendirilen bu aracın etkili bir şekilde kullanıldığında hedefi 12’den vurabilen bir silah olduğunun ne kadar farkındasınız? Bu güce ne kadar önem veriyorsunuz?

Kimilerine göre İnternet, sohbet odaları ve vakit öldürmekten ibaretken, bizler her geçen gün İnternet’in insan hayatında daha etkin rol oynayabilmesi için kendi bilgi ve tecrübelerimiz dahilinde çalışmalar yapıyoruz.

İnternet’i bir çok kişinin gördüğü kadar basit görmeyip, İnternet’i bu denli basit gören kitlelere gücünü göstermek için emek sarfediyoruz. Başarı hiç bir zaman tesadüflere bırakılmaz, bir yerde başarının olabilmesi için bilgi ve birikime ihtiyaç vardır.

Herkes bir şeyler üretebilir, herkes bir şeyler satabilir, herkes bir şekilde başarıya ulaşabilir ancak herkes bir işi gerçekten hakkını vererek yapabilir mi? Bunu sizlerin kanaatine bırakıyoruz. Biz bu işi yapmaktan mutluluk duyuyoruz, para kazandığımız için değil sevdiğimiz için bu işi yapıyoruz. Kaygımız iş yapmak değil, yaptığımız işleri başarılı bir şekilde sonuçlandırmak…

Unutmayın! Hayat karşılaştığınız fırtınalarla değil, gemiyi limana götürüp götüremediğinizle ilgilenir…