Pixelim Media; müşteri ilişkilerine özen gösteren bir yapıya sahiptir. Bu yapı içerisinde müşterilerimiz ve bizim aramızda olan Gizlilik İlkeleri aşağıda sunulmuştur, tüm müşterilerimiz bu ilkeleri kabul etmiş sayılır. Pixelim, belirtilen ilkelere hiç bir zaman aykırı davranışlarda bulunmayacağını kabul eder.

Pixelim Media; müşterilerinin bazı hizmetlerinden yararlanması için kullanıcı kaydı ile üyelik şartı aramaktadır. Bu kayıt esnasında ve bu doğrultuda girilen (ad, soyad, adres, telefon, email) gibi bilgiler Pixelim Media sorumluluk ve gizliliği altındadır. Söz konusu bilgiler yasal uyarılar dışında tarafımızdan kesinlikle 3. şahıslara aktarılmaz, satılmaz ya da kullandırılmaz.

Sizlerden alınan bu bilgiler müşterilerle rahat bir şekilde iletişime geçilebilmesi, istenilen hizmetlerin sunulması ve bu hizmete ilişkin sipariş işlemlerinin yapılmasında ücretin tahsil edilmesi ve elde edilen bilgiler doğrultusunda kullanıcı hesap panellerinin hazırlanması gibi durumlarda kullanılır.

Yukarıda belirtilen hususlar dahilinde Pixelim ihtiyaç duyduğu bu bilgilerin sağlıklı bir biçimde muhafazasını sağlamak, 3. kişilerin eline geçmesini ve değiştirilmesini önlemek amacıyla gerekli güvenlik ve özeni göstermektedir. Aynı şekilde kullanıcıların da bilgilerininin güvenliği için gerekli özeni göstermeleri, hesap paneli vb. şifrelerini başkalarıyla paylaşmamaları beklenmektedir.

Alınan tüm önlemlere karşın, bilgilere izinsiz olarak ulaşılmaya çalışılması, ulaşılması ya da sonrasında oluşacak durumlarda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Kullanıcılar; aldıkları hizmet(ler) sona erdiğinde ya da Pixelim Media ile tamamen ilişkilerini kesmek istediklerinde kayıtlarının silinmesini talep edebilirler.

Pixelim Media; ilerleyen zaman içerisinde gizlilik ilkelerini değiştirse dahi, kullanıcıların bilgisi dışında kesinlikle 3. kişilerle verilerin paylaşmayacağını taahhüt eder.