Email Reklamcılığı ile hızlı ve etkili bir şekilde “doğru kitlelere” ulaşın!

Email Reklamcılığı efektif ve diğer reklam araçları ile karşılaştırıldığında mecralarının gereğinden daha az masraflı bir yöntemdir. Günümüzde dünyanın herhangi bir yerinde olan bir kişinin kendisinden farklı bir konumda olan diğer kişiye “anında” ileti ulaştırabildiği tek aracın “internet” olduğunu düşünürsek. Email Reklamcılığı ile ulaşabilme imkanınızın olmadığı hedef kitlelerinize, farklı müşteri gruplarına ve kişilere mesajlarınızı iletebilir, onlara ulaşabilirsiniz.

Firmanıza Yararlı Bir e-Kitle Oluşturmak

Bir iş sahibi için müşteri listesi oluşturmak en önemli şeylerden biridir ancak sadece isim ve adres toplamaktan daha fazla yapabileceğiniz şeyler olduğunu biliyormusunuz?

Email Reklamcılığı ile müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre ayırabilir, kitlelere özel bültenlerle dönüşüm sağlayabilirsiniz!


Email Marketing

Pixelim Media tarafından güncel olarak arşivlenen Sektör Listeleri ile istediğiniz her sektörde (İnşaat, Turizm, Gıda, Basın/Yayın, Tekstil, Otomotiv, Sağlık, Eğitim ve 400 üzeri sektöre) gönderimlerinizdeki hedef kitleler belirlenerek reklamlarınız yapılır. Bu sayede gönderim yaptığınız kişilerin rastgele kişilerden seçilerek, dönüşümü azaltması yerine “potansiyel müşteri” ve “ilgili kişilere” ulaşmanız sağlanır.

Hedef kitleniz, bir yerleşim konumundaki (şehir, semt, ülke, bölge) kişiler mi? Gönderdiğiniz ileti sadece erkek ya da bayanları ilgilendirecek türden mi?

Gruplandırılmış kişi ve firma listeleri ile ürün ve hizmetlerinizle ilgilenecek kitlelere direkt olarak ilgi alanları dahilinde nokta atışları yapabilirsiniz.

Müşterilerinizle Aranızda Bağ Oluşturmak

Email Reklamcılığı, mevcut iş alanınızda neden önemlidir? Basitçe incelemek gerekirse, günümüzün tüketicileri uzun bir satın alma seçeneğine sahip ancak kısa zamanlı hafızaya sahiptir. Müşterilerinize kendinizi ve ürünlerinizi hatırlatmanız, bu sektörde halen var olduğunuzu bilinçaltı olarak onlara anımsatır ve alanınızdan herhangi bir şeye ihtiyaçları olduklarına ilk olarak sizi hatırlayacaklardır. Periyodik haber bültenleri, kampanya ve duyurularla sizinle alakalı tüm gelişme ve haberleri tabir-i caizse “taze” bir şekilde onlara ulaştırabilir ve bilgi edinmelerini sağlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin müşteri bağlılığı oluşturmanızla alakalıdır ve İnternet bu işi basitleştirebileğiniz en başarılı platformdur.

Email Reklamcılığı ile müşterilerinizle devamlı irtibat halinde kalıp, onlara özel kampanyalar, özel indirim ve teklifler hatta ürün ve hizmetler sunabilir ve hiç bir maliyete gerek duymadan bildirim yapabilirsiniz!

Unutmayın, eğer ilgi istiyorsanız öncelikle onu hak etmeli ve kazanmalısınız!


E-Mail Reklamcılığının En Önemli Avantajları:

1. Eşsiz müşteri hedefleme ve takip etme kapasitesi.
2. En düşük maliyet ile kitlelere reklamlarınızı ulaştırabilme.
3. Firmanız, markanız ve kampanyalarınızla alakalı kitlenize devamlı haber verebilme.

Spam Mail (Gereksiz Mail) Göndererek İmajınızı Zedelemeyin!

Mail gönderimlerinizde eğer belirli sayıda kişi göndermiş olduğunuz emailleri SPAM olarak işaretlediğinde, email ulaştırma sunucusu tarafından kara listeye eklenebilecek olduğunuzu biliyor musunuz? Kitlelere ulaşmak için yaptığınız bütün çalışmaların hiç bir işe yaramadığını ve göndermek istemediğiniz kişilere SPAM (Gereksiz Mail) olarak ulaştığını düşünün!

Pixelim Media, sizi SPAM’dan uzak tutarak en yararlı dönüşümleri sağlamanız için sektör ve hedef kitlenize göre ayrılmış listelerle iletilerinizi direkt olarak Gelen Kutusuna ulaştırır.

Email Reklamcılığı ile alakalı sektörler ve fiyatlandırma için bizimle irtibata geçin.